Koszykówka dziewcząt i chłopców – Igrzysk Dzieci– WYNIKI

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu: Koszykówka dziewcząt i chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 15 i 16.12.2022  r. Solne Miasto
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dnach 15 i 16 grudnia 2022 r. na  hali sportowej Solnego Miasta odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w koszykówce dziewcząt (15.12.) i  chłopców (16.12) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP Węgrzce  W. – SP 2 Niepołomice 14 : 6

SP 1 Wieliczka – SP Pierzchów 16 : 8

SP Węgrzce  W. – SP Targowisko 13 : 0

SP 2 Niepołomice – SP 1 Wieliczka 16 : 23

SP Pierzchów – SP Targowisko 10 : 0

SP Węgrzce  W. – SP 1 Wieliczka 5 : 2

SP 2 Niepołomice – SP Pierzchów 20 : 11

SP 1 Wieliczka – SP Targowisko 20 : 2

SP Węgrzce  W. – SP Pierzchów 13 : 2

SP 2 Niepołomice – SP Targowisko 32 : 0

W wyniku rozegranych spotkań, kolejne miejsca zajęli:

  1. SP Węgrzce W.
  2. SP 1 Wieliczka
  3. SP 2 Niepołomice
  4. SP Pierzchów
  5. SP Targowisko

Wyniki spotkań chłopców:

SP 3 Wieliczka – SP 2 Niepołomice 9 : 2

SP Kłaj – SP Jaroszówka 1 : 8

SP 2 Niepołomice – SP1 Wieliczka (PK) 3 : 4

SP Jaroszówka  – SP Podłęże 10 : 20

 SP 3 Wieliczka – SP1 Wieliczka (PK) 7 : 10

SP Kłaj – SP Podłęże  2 : 7

SP 3 Wieliczka – SP Jaroszówka 15 : 8

SP 2 Niepołomice – SP Podłęże 3 : 6

O III miejsce  SP Jaroszówka  – SP 2 Niepołomice 5 : 0

O I miejsce     SP3 Wieliczka – SP Podłęże 18 : 9

W wyniku rozegranych spotkań, kolejne miejsca zajęli:

  1. SP 3 Wieliczka
  2. SP Podłęże
  3. SP Jaroszówka
  4. SP 2 Niepołomice
  5. SP Kłaj

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt (opiekun Olga Duda): Cieślak Karolina, Czyż Zofia, Gaweł Kinga, Gucwa Anna, Kapela Maja, Piątek Emilia, Salamon Emilia, Sękowska Natalia, Szumidło Gabriela, Wąsowska Oliwia, Zderska Amelia, Fornal Anna.

Skład zwycięskiej drużyny chłopców (opiekun Rafał Trzos): Biegański Krystian, Grabowski Krystian, Grzegorczyk Jan, Kania Mikołaj, Kopiniak Mikołaj, Milka Krzysztof, Sarama Michał, Semionenko Daniel, Wrona Antoni.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

 

Skip to content