Siatkówka dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej – WYNIKI

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu: Siatkówka dziewcząt i  chłopców
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 28 i 29.11.2022  r. hala sportowa SSP Lady Sue Ryder Niepołomice
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów: mgr Grzegorz Siemieniec

W dniu 28 i 29 listopada 2022 r. na hali  Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lady Sue Ryder,  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w siatkówce dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci  i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

ID

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP 1 Wieliczka – SP Gdów 2:0

SMS Wieliczka – SP Łazany 2:0

SSP Lady Sue Ryder – SP 1 Wieliczka 2:1

SP Gdów – SMS Wieliczka 0:2

SP Łazany – SSP Lady Sue Ryder 0:2

SP 1 Wieliczka – SMS Wieliczka 0:2

SP Gdów – SP Łazany 2:0

SMS Wieliczka – SSP Lady Sue Ryder 0:2

SP 1 Wieliczka – SP Łazany 2:0

SP Gdów – SSP Lady Sue Ryder 0:2

W wyniku rozegranych spotkań kolejno miejsca zajęli:

  1. SSP Lady Sue Ryder Niepołomice
  2. SMS Wieliczka
  3. SP nr 1 Wieliczka
  4. SP Gdów
  5. SP Łazany

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt (opiekun – Magdalena Barabasz): Dąbroś Emilia, Gabryś Maria, Kracik Magdalena, Luby Liliana, Mazurek Zofia, Rytel Nela, Sendorek Emilia, Świętoniowska Zuzanna, Twwwardzik Julia.

 

Wyniki spotkań chłopców:

SP Wola Batorska – SP  Węgrzce Wielkie 1:2

SSP Lady Sue Ryder – SP Łazany 2:0

SP Gdów – SP Wola Batorska 2:0

SP Węgrzce Wielkie – SSP Lady Sue Ryder 1:2

SP Łazany – SP Gdów  0:2

SP Wola Batorska – SSP Lady Sue Ryder  0:2

SP  Węgrzce Wielkie – SP Łazany  2:0

SSP Lady Sue Ryder – SP Gdów  2:0

SP Wola Batorska – SP Łazany 2:0

SP Węgrzce Wielkie – SP Gdów  1:2

W wyniku rozegranych spotkań kolejno miejsca zajęli:

  1. SSP im. Lady Sue Ryder Niepołomice
  2. SP Gdów
  3. SP Węgrzce Wielkie
  4. SP Wola Batorska
  5. SP Łazany

Zwycięska drużyna chłopców (opiekun Rafał Porębski): Brak Jan, Brzęcki Antoni, Czapczyński Wojciech, Kapała Alan, Kołodziej Wojciech, Nawój Jakub,  Orzeł Ceazry,  Radziejowski Adrian, Roguszczak  Mikołaj, Ślusarczyk Aleksander.

 

IMS

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP Staniątki – SP Targowisk 2 : 0

SP 1 Wieliczka – SMS Wieliczka 0 : 2

SP Staniątki – SP 1 Wieliczka 2 : 0

SP Targowisko – SMS  Wieliczka 0 : 2

SP Targowisko – SP 1 Wieliczka 1 : 2

SP Staniątki – SMS Wieliczka 0 : 2

Kolejność miejsc dziewcząt:

  1. SMS Wieliczka
  2. SP Staniatki
  3. SP 1 Wieliczka
  4. SP Targowisko

Skład zwycięskiej drużyny: Dudzik Martyna, Gałka Gabriela, Gorczyca Zuzanna, Rzepa Hanna, Muzyk Weronika, Palmi Julia, Pietruszka Dominika, Ptak Wiktoria, Radek Aniela, Świerczyńska Natasza, Traczyk Emilia, Żmijewska Nina;  opiekun: Mateusz Czerwiński.

 

Wyniki spotkań chłopców:

SP Biskupice – SSP Lady Sue Ryder 0 : 2

SP Wola Batorska – SP 4 Wieliczka 0 : 2

SSP Lady Sue Ryder – SP Gdów 2 : 0

SP 4 Wieliczka – SP Targowisko  2 : 0

SP Biskupice – SP Gdów 1 : 2

SP Wola Batorska – SP Targowisko 2 : 0

SSP Lady Sue Ryder – SP Wola Batorska 2 : 0

SP 4 Wieliczka – SP Gdów 2 : 0

o V miejsce: SP Targowisko – SP Biskupice 2 : 0

o III miejsce: SP Wola Batorska – SP Gdów 2 : 1

o I miejsce: SSP Lady Sue Ryder – SP 4 Wieliczka 2 : 0

Kolejność miejsc chłopców:

  1. SSP im. Lady Sue Ryder
  2. 2. SP 4 Wieliczka
  3. SP Wola Batorska
  4. SP Gdów
  5. SP Targowisko
  6. SP Biskupice

Skład zwycięskiej drużyny: Antys Mateusz, Azierski Jakub, Buszka Alex,  Grzegorczyk Gabriel, Kuchniarz Wiktor, Kościółek Mikołaj, Kracik Antoni, Mazurek Antoni, Miśkiewicz Tomasz, Szkółka Antoni; opiekun: Grzegorz Białas.

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

 

 

Skip to content