Komunikat z przeprowadzonych zawodów
Drużyna Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce szła jak burza przez całe rozgrywki, pokazując niesamowity charakter, wolę walki i siatkarską klasę. Po fantastycznych, wygranych meczach z drużynami z Wrocławia, Rzeszowa oraz Braniewa, zameldowały się w strefie medalowej, reprezentując szkołę na najwyższym krajowym poziomie.
Sukces drużynowy przypieczętowało indywidualne wyróżnienie – NAJLEPSZĄ ROZGRYWAJĄCĄ całego turnieju została zawodniczka wielickiego LO – Kinga Bogdan.
Medale i puchary oraz nagrody ufundowane przez Kopalnię Soli w Wieliczce wręczali:
Starosta Powiatu Wielickiego Roman Ptak, Wicestarosta Ewa Ptasznik , Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Wieliczce Monika Szypuła, Dariusz Zawiślan – Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Wieliczce.
Klasyfikacja końcowa:
1. ZSOS Kraków
10. ZSO MS Ostrowiec Świętokrzyski
Agnieszka Piotrowska
Powiatowy Organizator Sportu