Badminton drużynowy dziewcząt i chłopców w ramch ID, IMS, Lic– WYNIKI

 

Komunikat
z przeprowadzonych zawodów
Igrzyska Młodzieży Szkolnej,  Licealiada, Igrzyska Dzieci

Dyscyplina sportu: Badminton drużynowy
Etap zawodów: powiatowy
Miejsce i termin: 18.11.2021r i 19.11.2021r.. SP nr 2 Niepołomice 
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce 
Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów:  mgr Grzegorz Siemieniec

 

W dniu 18 listopada 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Niepołomicach  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w badmintonie drużynowym dziewcząt  i chłopców w ramach IMS.  Następnego dnia, 19 listopada, rozegrały się zawody w ramach Igrzysk Dzieci oraz Licealiady.

ID:

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP 2 Niepołomice –  SP Raciborsko                          2 : 3

SP 2 Niepołomice  – SP 3 Wieliczka                          1 : 3

SP 3 Wieliczka  – SP Raciborsko                                 3 : 1

Wyniki spotkań chłopców:

SP Podstolice – SP Raciborsko                                   2 : 3

SP 2 Niepołomice – SP 3 Wieliczka                           1 : 3

SP 3 Wieliczka – SP Raciborsko                                  3 : 1

KOLEJNO MIEJSCA ZAJĘLI:

Dziewczęta:

  1. SP 3 Wieliczka
  2. SP Raciborsko
  3. SP 2 Niepołomice

Chłopcy:

  1. SP 2 Niepołomice
  2. SP Śledziejowice
  3. SP Podstolice

Skład drużyny  dziewcząt z SP 3 Wieliczka: Czyźowska Małgorzata, Marciniak Małgorzata (opiekun Rafał Trzos)

IMS:

Wyniki spotkań dziewcząt:

SP Koźmice W.– SP 2 Niepołomice                          3 : 0

SP Siercza – SP 2 Niepołomice                                   3 : 0

SP Koźmice W. – SP Siercza                                         3 : 2

Wyniki spotkań chłopców:

SP Raciborsko – SSP Lady Sue Ryder                        1 : 3 / 3 : 6

SP 2 Niepołomice –  SP Śledziejowice                     3 : 1

SP Raciborsko – SP Śledziejowice                             3 : 1

SP 2 Niepołomice  – SSP Lady Sue Ryder               1 : 3 / 3 : 6

SP Śledziejowice  –  SSP Lady Sue Ryder                3 : 2

SP 2 Niepołomice – SP Raciborsko                           1 : 4

KOLEJNOŚĆ  MIEJSC:

Dziewczęta:

  1. SP Koźmice Wielkie
  2. SP Siercza
  3. SP 2 Niepołomice

Chłopcy:

  1. SSP Lady Sue Ryder
  2. SP Raciborsko
  3. SP 2 Niepołomice
  4. SP Śledziejowice

 

Skład drużyny dziewcząt  z Niepołomic: Kotara Wiktoria, Perz Izabela, Sarga Wiktoria (opiekun Jolanta Kałuża).

Drużyna chłopców z Niepołomic (Jazy) – Burda Adam, Małek Kacper. Rębacz  Mateusz (opiekun Paweł Czyż).

LICEALIADA:

Wyniki spotkań dziewcząt:

ZS Niepołomice – PCKZiU Wieliczka         3 : 1

LO Wieliczka – CKZiU Niepołomice          1 : 3

LO Wieliczka – PCKZiU Wieliczka               1 : 3

ZS Niepołomice – CKZiU Niepołomice    3 : 0

ZS Niepołomice – LO Wieliczka                  3 : 0

CKZiU Niepołomice – PCKZiU Wieliczka  3 : 0

Wyniki spotkań chłopców:

LO Wieliczka – CKZiU Niepołomice          1 : 3

ZS Niepołomice – PCKZiU Wieliczka         3 : 0

CKZiU Niepolomice – PCKZiU Wieliczka  3 : 0

ZS Niepołomice – LO Wieliczka                  1 : 3

ZS Niepołomice– CKZiU Niepołomice     3 : 0

LO Wieliczka – PCKZiU Wieliczka               3 : 1

 

OSTATECZNE KOLEJNE MIEJSCA:

Dziewczęta:

  1. ZS Niepołomice
  2. CKZiU Niepołomice
  3. PCKZiU Wieliczka
  4. LO Wieliczka

Chłopcy:

  1. LO Wieliczka
  2. ZS Niepołomice
  3. CKZiU Niepołomice
  4. PCKZiU Wieliczka

Skład drużyny dziewcząt  z Niepołomic: Gębala Julia, Krysiak Magdalena, Kura Kinga (opiekun Joanna Świdnicka).

Drużyna chłopców z Liceum Wieliczka) – Drzał Maksym, Kacprzyk Mateusz  (opiekun Dorota Ciuk).

W składzie zwycięskich drużyn znaleźli się uczniowie Niepołomic: Krysiak Magdalena, Kura Kinga,  Siwek Weronika,   oraz Augustynek Jakub, Omilianowski Krzysztof, Piekarz Antoni (opieka Joanna Świdnicka).

Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce. Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Powiatu Wielickiego.

 

Skip to content