Komunikat z przeprowadzonych zawodów

    Indywidualny Tenis Stołowy 
    Igrzyska Młodzieży Szkolnej

     

    Dyscyplina sportu :          tenis stołowy

    Etap zawodów :                powiatowy       

    Miejsce i termin :             07.02.2024 r. Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich

    Organizator :                    Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

                                               Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

     

    Osoba odpowiedzialna za organizację zawodów : mgr Grzegorz Siemieniec

     

    Dnia 7 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej w Koźmicach Wielkich,
    odbyły się szkolne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców
    w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

     

    dziewczęta;

    1

    GAJ JULIA

    SP BRZEZIE

    2

    KWIATKOWSKA ANNA

    SP KOŹMICE WLK.

    3

    RYTEL NELA

    SP4 NIEPOŁOMICE

    4

    BUREK ELIZA

    SP WIATOWICE

    5

    DUDAR KATARYNA

    SP GDÓW

    6

    GORYCZKA ZUZANNA

    ZSP SUCHORABA

    7

    GALOS ANNA

    SP WIATOWICE

    8

    GŁUCH JULIA

    SP GDÓW

    9

    SOSIN KAROLINA

    SP WĘGRZCE WLK.

    10

    NOWAK AGNIESZKA

    SP WĘGRZCE WLK.

    11

    KUROWSKA WERONIKA

    SP KOŹMICE WLK.

    12

    ZAGÓL JUSTYNA

    SP JAROSZÓWKA

    13

    TULEJA WIKTORIA

    SP JAROSZÓWKA

    14

    MAZUREK ZOFIA

    SP 4 NIEPOŁOMICE

    15

    KOSTUCH ROKSANA

    ZSP SUCHORABA

    16

    GROCHAL ZUZANNA

    SP KOŹMICE WLK.

    17

    TOMCZYK LENA

    ZSP SUCHORABA

    18

    MATERNA WERONIKA

    SP WĘGRZCE WLK.

    19

    KURPIOS JULIA

    ZSP ZAGÓRZE

     


    chłopcy;

    1

    MARDOSZ MACIEJ

    SP SZCZYTNIKI

    2

    PIETRZAK ADAM

    SP BILCZYCE

    3

    STACHEL BARTŁOMIEJ

    SP PIERZCHÓW

    4

    KUŚMIEREK TYMOTEUSZ

    SP GDÓW

    5

    PANUŚ SZYMON

    SP ŚLEDZIEJOWICE

    6

    BANAT ADAM

    SP ŚLEDZIEJOWICE

    7

    WAŚ BARTŁOMIEJ

    SP GDÓW

    8

    KRUK KACPER

    SP WĘGRZCE WLK.

    9

    MACH WIKTOR

    SP ŚLEDZIEJOWICE

    10

    SONIK IGOR

    SP TRĄBKI

    11

    SIUDA JAN

    SP BISKUPICE

    12

    NOSEK MACIEJ

    SP BISKUPICE

    13

    PIETRZYK DAWID

    SP PODŁĘŻE

    14

    RADZIEJEWSKI ADRIAN

    SP 4 NIEPOŁOMICE

    15

    MROCZEK MICHAŁ

    SP PODŁĘŻE

    16

    KOWALSKI FRANCISZEK

    SP TRĄBKI

    17

    TRZASKA BARTOSZ

    SP SIERCZA

    18

    DUDA SZYMON

    SP KOŹMICE WLK.

    19

    ZAWADA MICHAŁ

    SP JAROSZÓWKA

    20

    TOMASIK MAKSYMILIAN

    SP TRĄBKI

    21

    MITOŃ JAKUB

    SP PODŁĘŻE

    22

    NOSAL MICHAŁ

    ZSP ZAGÓRZE

    23

    OSZAJEC BARTEK

    SP 4 NIEPOŁOMICE

     

     

    Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.
    Najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami,
    medalami i dyplomami, które ufundował Starosta Wielicki.

    Skip to content